Fotogalerie:http://mafyk.rajce.idnes.cz/

nebo při kliknutí na fotku či nadpis schůzky.

Soutěž

Soutěž

31.10.2017

Letecký den

V úterý proběhl již 4. ročník Leteckého dne na SPŠO. Studenti soutěžili ve dvou kategoriích Draci a Rakety Draci byly vlastní výroby a rakety reaktivní, ovšem nikoli spalovací. Nového školního rekordu v délce doletu dosáhla Lenka Grünwaldová z L1 a to 131m. Loňský školní rekord překonala i raketa dvojice Strnad + Záleský z AT1 výkonem 100m. Opět se nám zvýšila účast studentů a to na celkem 30 raket a 6 draků. Výsledková listina je zde. Letošní ročník Leteckého dne filmovala i Kabelová televize Ostrov.
Všichni zúčastnění si zaslouží velkou pochvalu.

Soutěž

27.3.2017

Astronomická olympiáda

V úterý před vánočními prázdninami proběhlo školní kolo Astronoické olympiády, které se již počvrté účastní studenti z Mafýku. Školní kolo probíhá formou online testu, jehož se zúčastnilo 860 studentů z celé ČR. Všichni zúčastnění postoupili do krajského kola, které skončílo 27.3. prezenční částí a do té doby museli soutěžící zpracovat domácí část. V krajském kole se nejlépe umístil Jan Pospíchal a to na 4. místě.

Soutěž

únor 2017

Soutěž o nejhezčí fotku na téma: MRÁZ

Mafýk vyhlašuje soutěž o nejhezčí fotografii na téma MRÁZ. Každý účastník může poslat maximálně 3 fotky na e-mail sachl@spsostrov.cz a to nejpozději do 28.2.2017.
Názvy fotek budou ve tvaru třída_přijmeni_číslofotky.jpg (např.: s2_novak_1.jpg). Porota následně z fotek účastníků vybere nejlepší tři a jejich autoři budou odměněni. Porota je pětičlenná a je složena z učitelů Sachl, Fales, Žemlička, Fexová a Kaprová.